A zëvendësohet Melanie Trump në dalje publike nga sozia e saj?

 

Një tjetër teori konspirative po qarkullon për familjen presidenciale të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Zonja e Parë, Melanie Trump, dyshohet se po përdor një sozi për daljet në publik.

Përdoruesit e rrjetit social “Twitter” mendojnë se zëvendësuesja është vetë trupoja e saj, për shkak të ngjashmërisë së frikshme.

Kjo ide është përforcuar pas mbërritjes së çiftit presidencial në Florida; Melanie duket 10-12 cm më e shkurtër se zakonisht dhe për herë të parë ajo ecën përpara Trumpit, ndërkohë që ky i fundit e ndjek nga pas.

 

Embedded video

The Hill

@thehill

 

President Trump, First Lady Melania Trump land in West Palm Beach, Florida.

1,823 people are talking about this
 
 

Shkruar Nga
More from Redaksia

Secili “21 janarin” e tij

  Protesta e banorëve të Unazës së Re dhe dhuna që trazoi...
Read More