A ju kujtohet Majlinda Bregu kur jepte lajmet? Shikoni foton e saj 21 vjeçe…

Ish-deputetja e PD-së Majlinda Bregu njihet për sharmin e saj, ndaj padyshim që çdo foto që ajo poston në rrjetet sociale bën xhiron e rrjeteve.

Ndaj edhe sot, ish-ministrja e PD-së na ka çuar shumë vite pas me një foto, ku shfaqet larg rolit të saj si politikane, por në kohën kur ajo ishte spikere.

Përmes një postimi në Instagram, Bregu shihet teksa pozon gjatë kohës që jep lajmet në Radio Televizionin Shqiptar, kur ishte vetëm 21 vjeçe.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Horoskopi i ditës, 3 tetor

Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft e rëndësishme dhe e mbushur...
Read More

More Stories