2 vjeçari shqiptar që do t’ju mahnitë, është model në Itali

Është vetëm dy vjeçar, por që tani Ensar Sylejmani nga Shkupi ka filluar të merret me modelim.

Ai është shqiptar që jeton bashkë me familjen në Itali, shkruan Bota sot.

Ensari është pjesë e një agjencie modelimi në Itali dhe ka shumë oferta për reklama.

Perfekcioni egziston👆😍

A post shared by Official Instagram 💟 (@ensarfashion) on

Yayy Fridays are AWESOME 😍 Happy Friday friends 😘

A post shared by Official Instagram 💟 (@ensarfashion) on

Sei tutto per me amore mio 😍

A post shared by Official Instagram 💟 (@ensarfashion) on

I believe in angels cause I have one 👼 Im proud with you my son 😍 Blessed 🙏

A post shared by Official Instagram 💟 (@ensarfashion) on

Shkruar Nga
More from Revista User

Kriza për Libanin, Tillerson: Mos nxisni konflikte

Sekretari amerikan i shtetit paralajmëroi vendet e tjera të mos e përdorin...
Read More