Zjarr në Kullën e Trump, një i lënduar

Një zjarr i vogël ka shpërthyer të premten në njërën nga apartamentet në hotelin dhe Kullën e presidentit amerikan Donald Trump në New York.

Siç thuhet, një person është lënduar lehtë, ndërsa evakuimi nuk ishte urdhëruar, transmeton ABC News.

Zjarri, që ka ndodhur në katin 47, ka shpërthyer rreth orë pesë në mëngjes sipas kohës lokale.

Shkruar Nga
More from Revista User

Lezha zgjidh problemin me ujin e pijshëm/ 24 orë, pa ndërprerje

Furnizimi me ujë të pijshëm i qytetit të Lezhës dhe zonave përreth...
Read More