Zgjidhja për problemet me rërën në plazh

plazh

Mund të themi që disa kompani mundohen tejet shumë dhe produktet e tyre përfundojnë qesharake, mirëpo ka të tjera që ndryshojnë jetesën tuaj për të mirë.

Këto ngjitëse për këmbë, edhe pse mund të duken qesharake e të çuditshme, në fakt janë mjaft funksionale dhe ju ndihmojnë të ndiheni të relaksuar gjatë pushimeve tuaja.

Të krijuara nga kompania italiane NekeFit, këto ngjitëse këmbësh janë të dizajnuara t’ju mbrojnë këmbët nga rëra e nxehtë apo gurët, duke ju lënë mundësi të ecni lirë pa mbathur asgjë.

Për më shumë shikojeni videon më poshtë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Kroacia akuzon 22 serbë kroatë për krime lufte

Prokurorët kroatë kanë njoftuar se kanë akuzuar 22 serbë entikë për krime...
Read More