Zaimina Vasjari do të martohet pas lindjes së vajzës

Pas lindjes së vajzës, Zaimina Vasjari do të bëjë një dasmë. Është bërë diçka e zakonshme tashmë që fëmijët të jenë dëshmitarë në dasmën e prindërve.

Edhe Khloe mesa duket do të shijojë ceremoninë e martesës së mami Zaiminës dhe babi Klodit.

Mommy & Daddy 👫😊 #mycalvins

A post shared by Zaimina Vasjari (@zaimina_vasjari) on

Në një intervistë së fundmi për revistën Who, Zaimina ka treguar planet që ka për dasmën, pas lindjes së vajzës.

Ajo është shprehur se ajo dhe partneri do të bëjnë një dasmë jo tradicionale, dhe kanë menduar ta bëjnë jashtë Shqipërisë.

“E kemi menduar dhe dasmën, patjetër që do bëjmë, por nuk do të jetë një dasmë tradicionale madje nuk do të jetë as në Shqipëri… Miqtë dhe familjarët do t’i ftojmë në një vend jashtë Shqipërisë. Por nuk po them më shumë”,-është shprehur Zaimina.

Shkruar Nga
More from Revista User

Dokumenti i Kuvendit/ Ja pse Tahiri s’duhet të dilte nga Shqipëria

Dalja e ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri, jashtë Shqipërisë ditën e djeshme,...
Read More