Yllka Kuqi feston ditëlindjen, publikon imazhe nga fëmijëria

Përveç këngëtares së njohur Rita Ora edhe një tjetër këngëtare shqiptare sot feston ditëlindjen.

Yllka Kuqi 1

Picture 1 of 2

Është kjo Yllka Kuqi e cila sot shënon një ditë të veçantë, pra ditëlindjen e saj.

Këngëtarja në orën 00:00 ka publikuar një fotografi shumë të veçantë në rrjete sociale me të cilën ka treguar se sot ajo feston ditëlindjen.

E veçanta e kësaj fotografie ishte ajo që në të Yllka ishte e vogël, një vajzë e ëmbël me një fustan me lule.

“Yklla e vogel sot u rrit u bo e madhe. G’zuar 3X”, ka shkruar këngëtarja mbi fotografi, teksa ka pranuar urime të panumërta mbi atë fotografi nga ndjekësit e saj.

Shkruar Nga
More from Revista User

Serialet turke pushtojnë botën, por pas tyre fshihen sekrete të tmerrshme

Serialet turke së fundmi kanë arritur të ndiqen dhe në vendet që...
Read More