Viti i Ri nis me lëkundje tërmeti

termet-620x330

Instituti i Gjeoshkencave ka regjistruar lëkundje tërmeti me magnitudë 2.8 në Detin Adriatik, 5 km në perëndim të Velipojës në Shkodër.

Lëkundjet e tërmetit janë regjistruar mëngjesin e 1 Janarit 2017 në orën 08:38 minuta dhe thellësia ka qenë 2 km.

Ndërkohë në Elbasan më 30 dhjetor 2016 janë regjistruar dy lëkundje të lehta tërmeti në Belsh dhe Mollas të Elbasanit.

Shkruar Nga
More from Revista User

Xhensila Pere godet fansat me pamjet provokuese

Kohët e fundit ajo shfaqet gjithnjë e më provokuese. [ngg_images source="galleries" container_ids="1333"...
Read More