Vitet kalojnë, por jo për Alena Seredovën

Alena Seredova është thuajse 40 vjeçe, por nëse shikon fotot e saj, të duket e pamundur ta besosh.

Alena Seredova 1

Picture 1 of 16

Modelja çeke është në një formë të shkëlqyer dhe duket sikur vitet për të nuk ecin.

Seredova u bë e famshme për lidhjen e saj me portierin italian Buffon, me të cilin qe e martuar në periudhën 2011-2014.

Së fundi, Alena ka pozuar me reçipeta me flamurin italian, si për të shprehur mbështetje ndaj ish burrit, në ndeshjet e Play off-it.

Shkruar Nga
More from Revista User

Besa Kokëdhima vjen joshëse në setin festiv

Ashtu si shumë prej artistëve të tjerë edhe këngëtarja Besa Kokëdhima ka...
Read More