Kryesore

Videoja surprizë: Ushtari shqiptar kthehet nga Afganistani, ja reagimi i familjes

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 09:13 - 25/12/18 |
mapo.al

Video të tilla jemi mësuar t’i shohim shpesh në mediat amerikane dhe angleze. Por ja ku vjen edhe një e tillë nga Shqipëria.


Rreshteri Ervin Todo, me mision në Afganistan, pas 6 muajsh mungese dhe në përfundim të misionit, sot iu bashkua tryezës së festave.Todo nga Batalioni i tretë i Këmbësorisë në Poshnje, surprizoi dy djemtë e tij, bashkëshorten dhe familjen e tij të madhe.


Ndërkohë Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, ka përcjellë në fb urimin për Krishtlindje. “Krishtlindje të bardha për të gjitha familjet shqiptare!”.


Etiketa: , , , , ,

Pas