Videoja surprizë: Ushtari shqiptar kthehet nga Afganistani, ja reagimi i familjes

Video të tilla jemi mësuar t’i shohim shpesh në mediat amerikane dhe angleze. Por ja ku vjen edhe një e tillë nga Shqipëria.

Rreshteri Ervin Todo, me mision në Afganistan, pas 6 muajsh mungese dhe në përfundim të misionit, sot iu bashkua tryezës së festave.

Todo nga Batalioni i tretë i Këmbësorisë në Poshnje, surprizoi dy djemtë e tij, bashkëshorten dhe familjen e tij të madhe.

Ndërkohë Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, ka përcjellë në fb urimin për Krishtlindje. “Krishtlindje të bardha për të gjitha familjet shqiptare!”.

Shkruar Nga
More from Enton Palushi

Kush dorëhiqet shpëton nga vettingu, por Lu i “kujton” Llallës procedimin penal

Ambasadori amerikan në Tiranë Donald Lu komenton dorëheqjen e Llallës. Lu: “Ata...
Read More