Videoja hit në rrjet: Ç’janë këto pesë kulla gjigande mbi Hënë?

videojaPrej kohësh, të fiksuarit pas UFO-ve pretendojnë se mbi Hënë ka prova të ekzistencës së jetës jashtëtokësore.

Një video e hedhur së fundmi në YouTube nga Secureteam ka befasuar shumëkënd.

Ekipi i Secureteam pretendon se në buzët e një krateri mund të shihen pesë kulla rreth 70 metra të gjata.

Madje ata japin të dhënat për këto kulla, që ngjajnë si piramidat.

Sipas Secureteam, NASA i ka fshirë këto struktura nga imazhet e mëparshme.

Ndërkohë që ka nga ata që habiten, të shumtë janë ata që thonë se ky mund të jetë thjesht një spekulim.

Shkruar Nga
More from revista mapo

Martesat gej, një nënë e dëbuar nga djali dhe një ‘thumb’ nga Lolita

Ndërkohë që qeveria i ka hapur dritën jeshile martesave mes homoseksualëve, familja...
Read More