Bota

Video/ Presidenti Macron siç nuk e keni parë… xhiro me biçikletë me kryeministrin danez
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:48 - 30/08/18 |
mapo.al

Kur bëhet fjalë kryeministra dhe politikanë, në mendje në shkojnë makinat e tyre luksoze.


Por kjo nuk ndodh në të gjitha vendet e botës.


Presidenti i Francës Emmanuel Macron zhvilloi një vizitë në Danimarkë dhe bashkë me kryeministrin danez Lars Løkke Rasmussen, udhëtimi nëpër Kopenhagë është bërë me biçikleta. 


 


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas