Arkiva

Video: Luanët vënë poshtë buallin, ajo që ndodh më pas do ju befasojë

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 23:15 - 25/05/16 |
mapo.al

luanetKy është momenti kur një tufë luanësh vënë poshtë një buall.


Pasi e ndanë nga tufa, ata e vunë poshtë buallin me shumë vështirësi.Por kur dukej punë e mbaruar, luanët nisën të ziheshin se kush duhej të hante i pari.


Ky është momenti kur bualli ngrihet në këmbë dhe largohet.

Video është bërë nga Mike Kirkman në Afrikën e Jugut.CLOSE
CLOSE
Pas