Arkiva

Video: Ia lyen tamponin të dashurës me spec djegës dhe filmon reagimin
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:16 - 24/05/16 |
mapo.al

brad holmesAi njihet për rrengjet e tij mizore, kryesisht ndaj të dashurës.


Por këtë herë, Brad Holmes duket se shkoi shumë larg.


Ai ia leu të dashurës së tij tamponin me një spec djegës.


Më pas filmoi reagimin.


E shkreta Jen, pasi vendos tamponin shkon tek gjyshja duke i thënë: “Nënë, vagina më ka marrë flakë”.

Më pas Brad e filmon teksa ajo i hedh ujë vaginës.Pas