Victoria Beckham, nënë e përkushtuar!

Ajo jeton në të gjithë botën nga shfaqjet e modës në ngjarje ekskluzive.

7-0

Picture 1 of 4

Megjithatë pavarësisht angazhimeve Victoria Beckham u dedikoi pak kohë të veçantë familjes së saj, ndërkohë që ndau disa fotografi me fëmijët e saj.

Victoria, 43 vjeç, postoi disa foto të ëmbla të ditës së saj të relaksueshme duke ndarë fotografitë e vajzës Harper, gjashtë vjeçare dhe djemtë Cruz, 12 vjeçar dhe Romeo, 15 vjeç, në historinë e saj të Instagram.

Kjo duket e mahnitshme apo jo!

Shkruar Nga
More from Revista User

11 shtete rrisin ndihmën financiare për palestinezët

11 shtete ranë dakord të rrisin fondet në muajt e ardhshëm për...
Read More