Veshur me të kuqe VIP-at urojnë për festat e fundvitit

Atmosfera festive nuk është ndjerë vetëm në shtëpitë e çdo shqiptari të zakonshëm , por jehona e saj është ndjerë edhe në rrjetet sociale.

8-2

Picture 2 of 10

VIP-at kanë bërë urimet e tyre të rastit për festën dhe për fansat e tyre.

Kudo mbizotëron ngjyra e kuqe dhe nuk mungojnë detaje veshjet si babagjysh apo edhe kapuçi tradicional.

Shkruar Nga
More from Revista User

Vokshi në kongresin e grave të PPE: Rama, presion medias për të mbuluar skandalet e drogës

Kryetarja e Komisionit Parlamentar të Medias informoi Forumin e Gruas së Partitë...
Read More