Vajza autike e feston vetëm ditëlindjen, por ajo që ndodh më pas do ju habisë

autik1Kjo foto prekëse e një vajze autike, teksa festonte e vetme ditëlindjen pasi asnjë shoqe nuk i erdhi në festë, u përhap me shpejtësi në rrjet.

Dhe interneti reagoi në mënyrën më të mirë të mundshme.

Hallee mezi e kishte pritur 18-vjetorin, pasi kishte organizuar bouling, festë me tortë dhe akullore.

Por askush nga klasa nuk i erdhi.

Pasi foto u bë publike, asaj i kanë mbërritur mijëra kartolina urimi nga mbarë bota.

Madje që tani ka nisur një organizim në rrjet për t’i bërë asaj një festë madhështore kur të mbushë 19 vjeç.

Shkruar Nga
More from revista mapo

Negociatat: Me sytë nga Merkel

Ministri i Jashtëm relativizon “veton” e Krichbaum me pritshmërinë se kancelarja Merkel...
Read More