Ushtronte dhunë fizike dhe psikologjike ndaj gruas, arrestohet 40-vjeçari

03_11_13_24492_pranga-arrestim_2-680x445

Një 40-vjeçar ka rënë në pranga, pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj gruas së tij.

Burime nga policia e Durrësit bënë me dije se Gentian Prifti akuzohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij, shtetases me inicialet Y.P., 37 vjeçe.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme për veprën penale “Dhunë në familje”.

Shkruar Nga
More from Revista User

U vesh në mënyrë transparente por ja sa kushton kjo veshje e Ritës

Paraqitjet e saj gjithmonë marrin vëmendje. [ngg_images source="galleries" container_ids="1090" display_type="photocrati-nextgen_basic_imagebrowser" ajax_pagination="0" order_by="sortorder"...
Read More