Ups! Pse era e ‘kap’ gjithmonë me fustanin e Dukeshës Kate?

Nuk janë të pakta ato raste kur gruaja e Princit anglez William, Dukesha Kate Middleton, bërhet objekt diskutimi por edhe pozash gazmore ose ngacmuese, këto të shkaktuara më së shumti prej erës…

Janë pikërisht fustanet e saj të bukura por dhe të lehta që bëhen një ‘objekt loje’ i erës, por kjo gjë nuk u shpëton paparazëve që e vënë në jo pak raste në siklet Dukeshën e ‘gjorë’.

Dukesha e Cambridge, Kate, apo ajo që pritet të jetë edhe mbretëresha e ardhshme e Britanisë, duket se ka probleme pikërisht me fustanet e saj: I qëndrojnë gjithmonë të ngritur.

Ndoshta është momenti që bashkëshortja e princit William të ndërrojë rrobaqepës, ose garderobën e saj… ose ndoshta duhet të zgjedhë motin e përshtatshëm për t’u shfaqur në publik.24-224244242124441212442424124124124241244452412424241kateok-1

Shkruar Nga
More from Redaksia

Prokurorët shqiptarë zbarkojnë në Katania, do të marrin në pyetje Moisi Habilajn

Mediat italiane raportojnë se prokurorë të Krimeve të Rënda në Tiranë do...
Read More