U sha dhe u kritikua shumë për fotot nudo, por Klaudia Pepa sapo fitoi çmimin ndërkombëtar

Ajo është një nga balerinat më të famshme shqiptare, e cila tashmë po korr sukses edhe jashtë vendit. Është pikërisht Kaludia Pepa, e cila një vit më parë erdhi në qendër të vëmendjes së publikut për divorcin nga Albi Nako dhe nga seti i saj fotografik, ku shfaqej tërësisht nudo.

4-7

Picture 1 of 3

Ishin të shumta reagimet e njerëzve rreth këtyre fotove, ku shumë e kritikonin për daljen e saj pa rroba veshur.

Por tani Klaudia ka ndarë në profilin e saj në rrjetin social “Instagram” një lajm që nuk pritej nga fansat. Ajo ka bërë të ditur se fotografitë e saj nudo, të shkrepura nga fotografi Renuar Locaj, janë vlerësuar me çmimin gold në konkursin e fotografisë “Pix De La Photographie Paris” realizuar në Francë.

Balerina e famshme ka publikuar foto të certifikatës që ka fituar fotografi dhe e ka shoqëruar me emoji ku duartroket.

Shkruar Nga
More from Revista User

BE padit Çekinë, Hungarinë dhe Poloninë për shkak të migrantëve

Bashkimi Evropian ka paditur Çekinë, Hungarinë dhe Poloninë në gjykatë evropiane për...
Read More