Tyra Banks ndan foto të rralla të djalit në Instagram dhe të gjithë mahniten!

Tyra Banks është e njohur për thëniet e saj të paparashikueshme në televizion. Megjithatë, në janar 2016, ajo bëri një njoftim në lidhje me jetën e saj personale duke njoftuar se ajo dhe partneri i saj i vjetër, Erik Asla, ishin bërë prindër.

Tyra Banks 1

Picture 1 of 20

 

Çifti mirëpriti një djalë. Lajmi doli publikisht përmes një postimi në Instagram të një kapeleje foshnjeje. Pas shumë  kohe Tyra ndau dy fotografi të djalit të saj përsëri në Instagram.

Supermodelja vendosi t’i ndajë me ndjekësit e saj dy foto të përditësuara të York, djalit të saj. Nga fotot duket qartë që York i ka ngjarë tërësisht Tyra-s.

Sytë e mrekullueshëm të York morën më së shumti lëvdata nga ndjekësit e Banks duke vënë në dukje se mikpritësja e Next Top Model Amerika kishte mësuar tashmë djalin e saj se si të buzëqeshë me të vërtetë me sytë e tij. Siç e ka komentuar një individ, “Si e mësuat atë djalë që të buzëqeshte me sy që tani?”

Një tjetër shtoi: “Unë shoh ato sytë e ashpër, si nëna si biri.” Ndërsa dikush tjetër tha, “Ai është i bukur, duket sikur ti – E dija se sytë e tij do të ishin blu!” Një madje bërtiste: “UAU AI ËSHTË NJË MODEL TASHMË ?! ”

Banks e përshkruan fotografinë e mrekullueshme me: “Për të gjithë baballarët mahnitës që i duan pafundësisht fëmijët e tyre si babi im dhe baba im … – York “.

Tyra kishte pranuar më parë se djali i saj kishte trashëguar sytë e saj të famshëm duke shkruar kur e njoftoi për herë të parë mbërritjen e tij: “Dhurata më e mirë që ne punuam dhe u lutëm kaq shumë për të është më në fund këtu.” Ajo vazhdoi: “Ai ka gishtat dhe sytë e mi, gojën dhe mjekrën e babait Erik. Ndërsa e falënderojmë engjëllin e një gruaje që mbante fëmijën tonë të mrekullisë, ne lutemi për këdo që lufton për të arritur këtë moment historik të lumtur “.

Eshtë e panevojshme të thuhet, York Banks Asla ndoshta do të jetë në gjurmët e nënës së tij modele në të ardhmen….

Shkruar Nga
More from Revista User

Me këtë avion mund të transportoni edhe shtëpinë

https://www.youtube.com/watch?v=sb690S--dfU Super Guppy është një avion i prodhuar nga NASA por kjo...
Read More