Trump: Unë dhe bija ime të përbashkët e kemi seksin

trump_0

Kjo intervistë e vitit 2013 po bën xhiron e rrjetit. Donald Trump dhe e bija Ivanka ishin ftuar në një emision të gazetares Wendy Williams.

Kur gazetarja pyet të ftuarit se cila është gjëja e përbashkët mes tyre, Ivanka përgjigjet “Golfi ose pasuritë e patundshme”.

Por, Trump ka dhënë një përgjigje që ka zemëruar jo pak të bijën.

“Seksi”, tha ia.

Mjafton të shohësh vështrimin që i drejton e bija, për të kuptuar se çfarë ka qenë duke menduar ajo në ato çaste.

Në atë intervistë Trump thoshte se kishte shumë respekt për Michelle Obama dhe e mbështeste plotësisht.

Shkruar Nga
More from Revista User

Shpikja londineze, autobusë që lëvizin me…kafe

Gjyshet tona thonin se mbetjet e kafesë mund të përdoren në shumë...
Read More