Trump do të bisedojë në telefon me presidentin palestinez

donald-trump

Lideri palestinez Mahmud Abas do të bisedojë në telefon me presidentin e SHBA-ve, transmeton AP, duek theksuar se ky do të jetë kontakti i tyre i parë që nga marrja e detyrës nga ana e presidentit Donald Trump në muajin janar.

Paralajmërimin për bisedë telefonike ndërmjet Abas dhe Trump e ka bërë të ditur Shtëpia e Bardhë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Me këtë avion mund të transportoni edhe shtëpinë

https://www.youtube.com/watch?v=sb690S--dfU Super Guppy është një avion i prodhuar nga NASA por kjo...
Read More