Tronditet ylli britanik, i dashuri e tradhtoi me 15 gra gjatë lidhjes

Ata kanë pasur një marrëdhënie të bukur, por u ndanë me të mirë në dhjetor.

7-1

Picture 1 of 5

Por Chloe Crowhurst, ylli i “Love Island’s”, ka akuzuar ish-të dashurin e saj, Jon Clark, 28 vjeçar, se e ka mashtruar atë gjatë gjithë lidhjes së tyre, duke pohuar se ai ka fjetur me 15 gra.

21-vjeçarja bëri pretendimet tronditëse për yllin e TOWIE në një seri postimesh në Twitter të enjten, dhe madje fansat i la të kuptohet ka ‘shumë më tepër’ për të treguar për këtë histori.

Shkruar Nga
More from Revista User

Aeroplani JetBlue rrëshqiti nga shtegu në aeroportin në Boston

Zyrtarët thanë se aeroplani i kompanisë, JetBlue Airways, ka rrëshqitur nga shtegu...
Read More