Transformimi frymëzues i aktores, humbet 30 kg pas shtatzanisë

Të jesh mamaja nuk do të thotë aspak që nuk duhet të kesh forma të mira trupore.

Aktorja e njohur kohët e fundit ka ndarë me fansat online transformimin e saj.

30 vjeç, mama e dy fëmijëve, Blake Lively dukej e mrekullueshme teksa pozonte për foto në sfilatën e Michael Kors në New York Fashion Week.

Ajo kishte veshur një pallto të kuqe lëkure dhe shprehet që ka humbur plot 30 kg nga pesha e shtatzanisë.

Një transformim vërtet frymëzues ky!

Shkruar Nga
More from Revista User

Horoskopi, e enjte 18 maj 2017

Dashi Pritet të kaloni momente të mrekullueshme gjatë kësaj dite pranë atij...
Read More