Kryesore

Tiranë/ Zjarr i madh në një fabrikë riciklimi mbetjesh në Mëzez

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:16 - 22/04/18 |
mapo.al

Një zjarr i madh ka përfshirë një fabrikë riciklimi mbetjesh në Mëzes të Tiranës.


Fabrika është e përfshirë e gjitha nga zjarri, ndërsa disa makina zjarrfikëse kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.


Deri tani nuk dihen detajet rreth ngjarjes, pasi shkaqet e rënies së zjarrit janë ende të paqarta.


Policia dhe zjarrëfikësit kanë shkuar me shpejtësi në vend-ngjarje.


Njoftimi i policisë:

“Me datë 22.04.2018,  rreth orës 10:00, në Kashar, në një magazinë ka rënë zjarr.

Menjëher në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë dhe Zjarrëfikësja ku po punohet për fikjen e zjarrit.

Si pasojë e zjarrit ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për zbardhjen e plotë të shkaqeve dhe rrethanave të zjarrit”.

<
>
z3-3 z1-4 z1-4


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas