Tiranë, shpërthen në flakë transformatori i energjisë (Video)

Një shtyllë e energjisë elektrike në zonën e Liqenit të Thatë në Tiranë, ka shpërthyer në flakë gjatë orëve të vona të mbrëmjes së sotme.

Nga incidenti nuk ka pasur të lënduar.

Shkruar Nga
More from Revista User

Vritet një grua, zbardhen emrat: Burri e masakroi dhe e la në banesë

Një tjetër krim brenda familjes, trondit opinion publik pas vrasjes së gjyqëtares...
Read More