Tiranë, shkrumbohet një apartament në katin e katërt

zjarr

Flakët kanë shpërthyer në një apartament në katin e katërt në rrugën ‘Karl Gega’ në Tiranë. Raportimi u bë në orën 09:30 minuta.

Shkak dyshohet të ketë qenë një bombol gazi. Flakët janë vënë nën kontroll dhe ka pasur vetëm dëme matieriale. Në vendngjarje janë forcat e policisë dhe zjarrfikësit.

Shkruar Nga
More from Revista User

Beyoncen vetëm sa po e zbukuron shtatzënia

Këngëtarja me famë botërore siç duket nuk e ka fare problem shtazanin....
Read More