Tenton të vetëvritet 21-vjeçarja me ilaç minjsh

large_18824618

Një vajzë e re, vetëm 21 vjeç, ka tentuar t’i japë fund jetës duke gëlltitur helm për minjtë.

Mësohet se shtetasja Xh.A., banuese në Shijak, ka tentuar të kryejë aktin ekstrem, kur ishte në shtëpinë e saj, por fatmirësisht është vënë re nga familjarët që e kanë dërguar me urgjencë në spital.

Burime policore sqarojnë se vajza e re ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

 

Shkruar Nga
More from Revista User

Gati për verë: Zmadhoni vithet dhe ndërtoni muskujt e barkut njëkohësisht!

Pasi që shumica e njerëzve hanë më shumë ushqim për t’i zmadhuar...
Read More