Të vishesh me … bojra!!

4B49030700000578-5630935-image-a-17_1524070780189

Shumë të rinj zgjedhin të shkojnë në Festivalin e “Coachella” për të shijuar muzikën, megjithatë ka dhe admirues tepër besnikë të eventit, të cilët e shohin koncertin vjetor si një shfaqje mode apo mundësi për të eksperimentuar me stilin e tyre.

Ndërkohë që fustanet “boho”, ekspozimi i trupit dhe kurorat me lule janë kthyer në diçka të zakonshme, duket se risia e këtij viti në festival është “bodypainting” me xixa.

Fotot në galerinë e mëposhtme tregojnë se si shumë vajza kanë “braktisur” bluzat dhe fustanet për t’u shfaqur topless por të pikturuara në “Coachella”.

4B49032600000578-5630935-image-a-16_15240707787824B48D84B00000578-0-image-a-11_15240686815834B48D84F00000578-0-image-a-7_15240686653514B48D85C00000578-0-image-a-8_15240686707614B48D86A00000578-0-image-a-9_15240686743854B48D84200000578-0-image-m-4_15240686302884B48D84600000578-0-image-a-10_15240686793154B48D85300000578-0-image-a-2_15240686066794B48D85800000578-0-image-a-5_15240686560944B48D86100000578-0-image-a-6_15240686589254B49030B00000578-5630935-image-a-13_15240707696554B49030200000578-5630935-image-a-12_15240707672464B49030700000578-5630935-image-a-17_15240707801894B49031400000578-5630935-image-a-14_15240707726604B49032200000578-5630935-image-a-15_1524070775952
 
Shkruar Nga
More from Redaksia

Ka edhe një botë tjetër; Shikoni fotot historike të rruzullit

Daily Mail Travel sjell foto të mahnitshme nga i gjithë rruzulli pjesë...
Read More