ShowBizz

Uouuu! Të gjithë sytë nga vajzat e motrave Bregu, më seksi se kaq s’i keni parë…

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 13:26 - 31/05/18 |
mapo.al

Motrat Bregu janë emra mjaft të njohur dhe të lakuar në media.


Majlinda Bregu dhe Ornela janë dy femra shumë të sukseshme në jetën e tyre profesionale.Fakti se tashmë jetojnë larg njëra tjetrës, pasi Ornela jeton prej vitesh në Spanjë duket se nuk ka ndikuar aspak në marrëdhënien e tyre.


Motrat janë aktive në rrjetet sociale dhe falë tyre janë bërë të njohura e të dashura për publikun dhe vajzat e tyre.

Vajza e Ornelës ka festuar 18 vjetorin e lindjes dhe për të është organizuar një super festë.

Jashtë saj nuk mund të mbetej dhe Kejda. Dy kushërirat nuk mund të dukeshin më bukur. Mes tyre janë shkëmbyer mesazhe urimi.

<
>
640-0-5b0f9f7a612cb 640-0-5b0f9f7bc47d5 640-0-5b0f9f8d1908c 640-0-5b0f9f8e7efdf 640-0-5b0f9f8471de1 640-0-5b0f9f9177b89 640-0-5b0f9f83268ef 640-0-5b0fa02a7b378 640-0-5b0fa05e1a548 Foto-kryesore-feature-9-5 ghvb screenshot-2_1527753186-4460444 screenshot-3_1527753185-1351792 screenshot-4_1527753185-4536868 screenshot-5_1527753186-9795461 screenshot-6_1527753186-8151948 screenshot-7_1527753693-4272379


Etiketa: , , , , ,

Pas