Të bukur si familja e Xhemi Shehut…

Ajo është një nga vajzat më të bukura të ekanit shqiptar.

Po flasim për Xhemi Shehun. Moderatorja e spektaklit të humorit “Portokalli” prej vitesh na shoqëron në Top Channel çdo të dielë në mbrëmje.

Por edhe pse një nga personazhet më të njohur të showbizit shqiptar, Xhemi Shehu ka qenë gjithmonë e rezervuar përsa i përket familjes së saj dhe veçanërisht jetës në çift.

Prandaj edhe kemi vendosur t’jua prezantojmë me këtë foto galeri.

Ata janë kaq të bukur!

Bashkëshorti i Xhemit quhet Ervin Sula.

Ervini është një biznesmen i njohur në Tiranë.

Por ajo që na tërheq më shumë janë djemtë, kaq të bukur dhe plot jetë!

Shkruar Nga
More from Redaksia

Zbulimi/ Ja ç’do të ndodhë me të gjitha shenjat javën e parë të janarit…

Dashi: Ky fillim viti do të jetë i shkëlqyer për ju. Duke...
Read More