Tahiri: Nuk kam dhënë dorëheqje deri tani

saimir-tahiri

Ndërkohë që në të gjitha mediat e vendit bëri bujë lajmi i shkarkimit të ministrit Saimir Tahiri nga si Ministër i Brendshëm, ky i fundit ka reaguar.

Në rrjetin e tij social, Tahiri hedh poshtë të gjitha lajmet se në qeverinë Rama ka fortunë shkarkimesh sa i takon ministrave të PS-së.

Vetë Tahiri shkruan se as nuk i ka kërkuar njëri dorëheqjen dhe as nuk e ka dhënë vetë.

“Per saktesim, as me ka kerkuar kush e as kam dhene doreheqje deri tani. Sidoqofte, me te forte do jemi, sot e gjithmone, bashke :)”-shkruan Tahiri.

Shkruar Nga
More from Revista User

Kroatët shpenzojnë në udhëtime 1,25 miliard euro

Banorët e Kroacisë në më shumë se 4,5 milionë udhëtime në Kroaci...
Read More