Soni nuk është shtatzënë

Ka kohë që është thënë se Soni Malaj është duke shijuar lidhjen e saj të re.

Soni Malaj 1

Picture 1 of 5

Në ndërkohë, ka pasur spekulime se këngëtarja është shtatzënë dhe në pritje të fëmijës së dytë. Mirëpo, Soni ka thënë se këto thashetheme nuk janë të vërteta.

Për më shumë, ajo ka lënë të kuptohet se zgjerimi i familjes nuk bën pjesë në planet e saj as për vitin e 2018.

Sa i përket karrierës muzikore, gjatë vitit 2017, këngëtarja ka ardhur me disa realizime muzikore.

Më i fundit u publikua javë më parë, kur e publikoi këngën e re me titull “Zeshkania”.

Videoklipi i kësaj kënge deri më tani është shikuar afro gjysmë milioni herë në YouTube.

Shkruar Nga
More from Revista User

NSA i quan “marrëzi epike” akuzat se britanikët spiunuan Trumpin

Akuzat e SHBA-ve se agjencia britanike e spiunimit GCHQ ka spiunuar presidentin...
Read More