‘Sofia’ e Çanit bën ndryshimin drastik, askush nuk do e njohë pas kësaj

“Sofia” e Arian Çanit, Xheni Brahaj ka bërë një ndryshiom drastik në pamjen e saj.

Xheni ka vendosur t’i bëjë flokët rozë dhe ky ndryshim i ka surprizuar të gjithë.

“Kur mi pëlqeu nëna flokët, nuk pyes fare ça mendoni ju të tjerët”, ka shkruar bukuroshja.

Ndryshim mjaft i guximshëm.

Xheni Brahaj, prej një kohe të gjatë është kthyer në bukuroshen që shoqëron Arjan Çanin çdo të premte në emisionin e tij. Ajo pret të ftuarit dhe u shërben atyre, por kohët e fundit ka vendosur të ndryshojë pamje.

Kusht është që në emision të paraqitet me flokët e verdha, sikurse Çanit i pëlqen, por siç duket, Xheni ka vendosur të thyejë rregullat dhe të mos e dëgjojë punëdhënësin e saj.

Ajo ka ndryshuar mënyrën se si duket, duke u kthyer nga bionde, në një vajzë me flokët rozë.

Mos vallë kontrata e ‘Sofisë’ me emisionin ka përfunduar? Apo është thjesht një dëshirë disa ditore, e deri të premten do të kthehet në origjinë?

Sido që të jetë, Xheni nuk është se po shqetësohet shumë nga ajo që të tjerët i thonë, për aq kohë sa “nëna ia pëlqeu”.

 

Shkruar Nga
More from Redaksia

Prej një jave në qeli, por Stresi merr 1 milion klikime…

Reperi i njohur Arkimed Lushaj ndodhet prej një jave pas hekurave për...
Read More