Si ta bartni këmishën në katër mënyra të reja

Duke pasur parasysh që këtë sezon këmishët klasike janë bërë shumë të popullarizuara, blogerja Christine Andrew ka vendosur që të na zbulojë mënyrat e reja për stilizim.

E para dhe themelore është që të vishni këmishë të madhe dhe të përthekoni pullat, pastaj të filloni të lozni me format e saj, transmeton Telegrafi
Sekreti fshihet në nyjën e dyfishtë, të cilën mund ta lidhni në mënyra të ndryshme dhe këmisha juaj do të fitojë një ridizajn total!

Pjesa më interesante?

Këmishën visheni mbrapsht, ashtu që pjesa e pasme të dalë para!

Këtë dhe katër mënyra të tjera për stizilim mund t’i shikoni në këtë video…

Shkruar Nga
More from Revista User

Pesë rregulla të reja të larjes së flokëve

Për të patur flokë të gjatë sa më të shëndoshë e të...
Read More