Si mund të tradhtohet modelja më e paguar në botë?!

U nda nga bashkëshortja me të cilën kishte edhe dy fëmijë në verën e kaluar për t’u lidhur me Kendall Jenner, ndërsa tashmë situata mes basketbollistit Blake Griffin dhe modeles më të paguar në botë është ftohur.

3-6

Picture 2 of 3

“People” shkruan se 28-vjeçari është fotografuar gjatë fundjavës në Malibu me një zeshkane misterioze dhe kjo duket se është shkaku kryesor i ftohjes së marrëdhënies mes çiftit.

Megjithatë, një burim ka thënë për revistën se çifti ende nuk e ka zyrtarizuar ndarjen, ndërsa modelja është vlerësuar së fundmi si më e paguara në botë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Lindita Nikolla jep dorëheqjen si ministre kur…

Ministrja e Arsimit, Lindita Nikolla, ka deklaruar se do të dorëhiqej nga...
Read More