Si mund të tradhtohet modelja më e paguar në botë?!

U nda nga bashkëshortja me të cilën kishte edhe dy fëmijë në verën e kaluar për t’u lidhur me Kendall Jenner, ndërsa tashmë situata mes basketbollistit Blake Griffin dhe modeles më të paguar në botë është ftohur.

3-5

Picture 1 of 3

“People” shkruan se 28-vjeçari është fotografuar gjatë fundjavës në Malibu me një zeshkane misterioze dhe kjo duket se është shkaku kryesor i ftohjes së marrëdhënies mes çiftit.

Megjithatë, një burim ka thënë për revistën se çifti ende nuk e ka zyrtarizuar ndarjen, ndërsa modelja është vlerësuar së fundmi si më e paguara në botë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Veronica Valle, mahnitëse me bikini

Bikinit i kanë hije shumë modeles latine Veronica Valle. Këtë e dëshmojnë...
Read More