Dikur

Si e parashikoi Nostradamusi djegien e katedrales ‘Notre Dame’
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:17 - 16/04/19 |
mapo.al

‘…Zonja jonë do të qajë për të gjithë ne dhe do të shkëlqejë në distancë…Me ardhjen e pranverës një Kishë e të gjitha kohërave do të digjet për mëkatarët…’ thuhet të ketë parashikuar Nostradamus.


Këto ishin fjalët me të cilat u shoqëruan një pjesë e mirë e lajmeve në mediat botërore. Profeti francez thuhet të ketë përshkruar në një letër 500 vjet më parë mënyrën se si do të digjej një pjesë e mirë e Katedrales më të vizituar në Evropë. /MSN/


Etiketa: , , ,

Pas