Shtyhet lundrimi i dy tragete të linjës Bari-Durrës, shkak moti i keq

traghetti-civitavecchia-olbia

Moti i keq ka shkaktuar probleme në transportin detar. Dy tragete të linjës Bari-Durrës të cilat duhet të zbarkonin në orën 09:00 të mëngjesit të sotëm në portin shqiptar nuk kanë mbërritur në destinacion.

Du tragetet që duhet të ishin  nisur mbrëmjen e së martës nga Bari, kanë mundur të nisen vetëm mëngjesin e sotëm për shkak të kushteve atmosferike, me rreth 12 orë vonesë.

Në këto kushte, dy tragetet pritet të mbërrijnë në Durrës nga Italia vetëm pas dreke, rreth orës 16:00.

Shkruar Nga
More from Revista User

Femrat i preferojnë meshkujt zeshkanë dhe shtatshkurtër; meshkujt i preferojnë biondinat me sy të kaltër

Hulumtimet e ‘Match.com’ i kanë rrëzuar mendimet e mëparshme se femrat i...
Read More