Shtatzëna Kylie nuk e festoi Vitin e Ri me të dashurin

Kylie Jenner nuk e festoi vitin e ri me Travis Scott.

6-8

Picture 1 of 2

Reperi, në natën e së dielës ishte në një klub nate në Miami, për të performuar. Të pranishëm ishin edhe miqtë e Kylie.

Shtatzëna Kylie nuk është parë atë natë – dhe siç raporton TMZ, ajo është në një vend të largët. Dhe pavarësisht thashethemeve se ajo dhe Travis janë ndarë, burimet e TMZ-së thonë se ata janë ende së bashku.

Përveç kësaj, Kylie qartë kishte të gjitha informacionet për Travis gjatë gjithë natës…për çfarë janë miqtë?

Shkruar Nga
More from Revista User

Irani dënon sulmin ajror amerikan kundër Sirisë

Irani dënon ashpër sulmet amerikane kundër një baze ushtarake siriane, deklaroi sot...
Read More