Shtatë mënyra gjeniale se si mund ta hapni birrën edhe pa çelës birre

Ju ka rastisur ndonjëherë të mblidheni të gjithë miqtë për të pirë birra dhe ta kuptoni se asnjëri nuk ka çelës birre?

Epo nuk është nevoja që t’iu prishet disponimi, sepse ekzistojnë shumë mënyra përmes së cilave mund ta hapni birrën me gjërat që i keni afër.

Këto metoda ndoshta do t’ju hynë në punë edhe gjatë festave të fundvitit, kur shumica e njerëzve nuk hezitojnë ta pinë një apo dy me familjarët dhe miqtë!

Telegrafi më poshtë ju sjell këtë video me shtatë mënyrat se si mund ta hapni birrën edhe pa çelës adekuat:

Shkruar Nga
More from Revista User

Zgjedhjet në Holandë të paparashikueshme

Sondazhet tregojnë se partia e qendrës së djathtë e kryeministri në detyrë...
Read More