Shpërthim në shtëpinë e një punonjësi policie në Fushë-Krujë

makine-djegur-300x213

Një sasi eksplozivi është vendosur në një banesë në pronësi të një oficeri policie të Komisariatit të Rinasit.

Ngjarja ka ndodhur gjatë orëve të natës në zonën e Fushë Prezës në Tiranë.

Mësohet se nga ngjarja nuk ka persona të dëmtuar, por vetëm dëme materiale.

Shkruar Nga
More from Revista User

J-Lo tregon “anën” e saj të fortë

47 vitet mbi supe nuk e kanë ngadalësuar dhe në çdo skenë...
Read More