Shkodër – Digjet plotësisht banesa në fshatin Hot i Ri

Një banesë është djegur plotësisht në fshatin Hot i Ri në Shkodër.

Zjarri ka rënë në banesë e shtetasit Lulash Prendi dhe shkak dyshohet një shkëndije elektrike.

Fatmirëisht nuk raportohet për persona të lënduar.

Edhe pse forcat zjarrfikëse ndërhynë, nuk kanë mundur të shuajnë flakët. Po punohet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të zjarrit.

Shkruar Nga
More from Revista User

Tusk: BE e përkushtuar që t’i mbajë të mbyllura rrugët e migrantëve në Ballkan

Bashkimi Evropian është i vendosur që të respektojë marrëveshjen me Turqinë, për...
Read More