Shkencëtarët, zbulojnë një merimangë të veçantë… (Video)

Një lloj e re merimange, e cila është e sapo zbuluar ka një aftësi të jashtëzakonshme akrobatike.
Ato janë të veçanta pasi bëjnë një kërcim interesant para takimit me partnerin e tyre.
Shkencëtarët kanë gjetur gjithësej 5 lloje të reja mirimangash dhe i kanë quajtur ato si mirimanga kërcyese.

merimange

Shkruar Nga
More from Revista User

6 vjeçarja përplaset nga autobusi, Arratiset shoferi

Shoferi i një autobusi në Fier ka përplasur ditën e sotme një...
Read More