Shkëlqimi i Ritës, shfaqet përplot stil

Së fundmi ajo ka publikuar këngën që do të jetë kolonë zanore për Fifty Shades Freed.

7-1

Picture 1 of 10

Por Rita Ora ishte vetëm një hije e grejit të hënën mbrëma, kur ajo u paraqit me muzikantin Liam Payne në një darkë në Londër.

Këngëtarja shkëlqente me pamjen e saj përplot stil, e veshur me shije si çdoherë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Pamjet me dron, shihni pjesëmarrjen, si nisi protesta dhe sa ishin në shesh kur po fliste Basha

Pamjet që shihni janë siguruar nga News 24 gjatë protestës së opozitës...
Read More