Shfaqet topless për të reklamuar ujin

Rachel McCord ka pozuar topless gjatë setit fotografik për të reklamuar ujin në Malibu të enjten.

27 vjeçarja nuk i la vend imagjinatës, teksa tregoi linjat e saj perfekte në bikini pjeshkë.

Modelja mahniti plazhin me bukurinë e saj, derisa gjithë vëmendja ishte tek të pasmet seksi dhe gjoksi i saj.

E reja e privilegjuar që është motra e AnnaLynne dukej tejet seksi dhe provokuese me fotot jatë reklamës së ujit.

Shkruar Nga
More from Revista User

Rita Ora shfaqet me të brendshme në Hong Kong

Sukseset për vajzat kosovare që kanë arritur famë në botë s'kanë të...
Read More