Sherr mes vajzave të “Xing me Ermalin”, ‘kacafytje’ në makinë…

Ato janë mjaft të njohura për shkak se çdo të shtunë lënë skena nga më të ndryshmet në studion e “Xing me Ermalin”.

Bëhet fjalë për bukuroshet Kejvina dhe Olimpia, të cilat duket se ditën e sotme kanë patur “një sherr”.

Është pikërisht Ermali që ka publikuar videon e tyre, ku vajzat shfaqen në makinë, duke u “kacafytur” me njëra-tjetrën.

Megjithatë, duket që gjithçka të jetë në kuadrin e një shakaje, pasi vetë Ermali e ka publikuar duke thënë se vajzat po zihen për vendin e parë.

Ai shkruan: “Shihni si zihen për vendin e parë. Pse se bëni me rradhë goca?”

640-0-5c1bf27ff39b6640-0-5c1bf2808e353Feature-5-2-1

Shkruar Nga
More from Redaksia

Protesta: Përplasje fizike te Unaza e Madhe, shoferi dhunon kameramanin

  Asnjë hap pas nga Bashkia e Tiranës dhe qeveria lidhur me...
Read More