Sherr me thika në Gjermani, ndërron jetë 19-vjeçari shqiptar

850x636_thika-620x3101474621979

Një 19-vjeçar shqiptar ka ndërruar jetë nështetin gjerman, Wiesbaden mbrëmjen e djeshme për shkak të një konflikti me thika me një grup bashkëmoshatarësh prej tre personash.

Dy persona tjerë të grupit të gjashtë personave mbetën të plagosur, prej të cilëve njëri rëndë. 18 dhe 19 vjeçari ndodhen për trajtim mjekësor në spital. Tre agrosorët e grupit të dytë u arratisën nga vendngjarja.

Policia ka arritur të marrë në pyetje disa dëshmitarë, për kapjen dhe zbardhjen e tërësishme të ngjarjes.

Shkruar Nga
More from Revista User

Përfundon ura më e madhe në botë Hong Kong-Zhuhai-Makao

Puna për përfundimin e një tuneli nëndetar, pjesë e urës që lidh...
Read More