Shapkat e verës janë “Pool Sliders”

Pushimet verore nuk nisin nëse me vete nuk kemi “Pool Sliders”, shapkat prej gome, të sheshta dhe komode, janë modeli më i dashur i verës 2017.

“Pool Sliders” 1

Picture 1 of 4

Shapkat klasike të pishinave apo të plazhit tashmë kanë zbarkuar dhe në qytet dhe kombinohen me veshje të shkurtra, pantallona xhins të shkurtra apo të gjata, dhe gjatë ditës të japin stilin e rrugës.

Nisur që nga varianti transparent dhe i lehtë i Fenty by Puma tek ajo me logon e Givenchy. Në fotogaleri janë dhjetë modelet që nuk duhen humbur.

Shkruar Nga
More from Revista User

Kina paralajmëron takimin Xi-Trump

Kina dhe SHBA janë në “komunikim të afërt” rreth përgatitjes së takimit...
Read More